Fiat Club Makedonias


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Fiat Club Makedonias
Fiat Club Makedonias
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Βραδυνή τσάρκα στην Θεσσαλονίκη 11/2/2016 09:00 μμ
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΠεμ 09 Ιουν 2016, 03:21 από antobbi

»  Βραδυνή τσάρκα στην Θεσσαλονίκη 11/2/2016 09:00 μμ
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΤετ 10 Φεβ 2016, 14:52 από antobbi

» Πωλειται εξατμιση
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΣαβ 30 Ιαν 2016, 08:13 από lytostechnology

»  Kοπή της πίτας fiatclubmakedonias.gr 2016
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΤετ 13 Ιαν 2016, 14:24 από antobbi

» ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΓΝΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2015, 08:41 από alfabill38

» Εκδρομή μελών fiatclubmakedonias 15/11
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΤρι 17 Νοε 2015, 02:15 από antobbi

» aftermarket δοχειο αναθυμιασεων
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΤετ 30 Σεπ 2015, 13:41 από hobit-jet

» Συνάντηση Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΣαβ 05 Σεπ 2015, 03:10 από antobbi

» Εκδρομή 09/08/15 στο beach bar Sahara
Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουλ 2015, 02:39 από antobbi

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Τετ 04 Μαρ 2015, 10:20

Παιδιά σκέφτομαι να βάλω σκάστρα ανοιχτού τύπου στο αυτοκίνητο μου που είναι το punto t-jet και φοράω ολόσωμη εξάτμιση 63,5 χιλιοστά και 200 αρι καταλύτη της hjs και πρόγραμμα ρυθμισμένο να δουλεύει στο 1,3 bar overboost Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Icon_cool Θα ήθελα τη γνώμη σας και τι έχετε να μου προτείνεται έχω ακούσει καλά λογία για της forge καθώς και baileys θελω ότι βάλω πάνω στο αμάξι να δουλεύει σωστά και να μην έχω προβλήματα με λαμπάκια check engine κτλ. Περιμένω τις απαντήσεις σας Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Icon_biggrin
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από hobit-jet Σαβ 07 Μαρ 2015, 07:21

λοιπον πρωτα απο ολα διευκρινισε το 1,3 over γιατι με μπερδεψες.....Με ποια τουρμπινα ειναι αυτο?

Η μονη σκαστρα που δουλευει κανονικα και συνεργαζεται αψογα με τον εγκεφαλο ειναι της bonalume η ηλεκτρονικη σκαστρα.

Σε ολες τις αλλες σκαστρες θα πρεπει να κρατας φυσωμενη την μαμα σκαστρα για να στελνει τα σωστα ηλεκτρονικα σηματα στον εγκεφαλο και να μην γινει το ταμπλο "χριστουγεννιατικο δεντρο". Αν κανεις αυτο μπορεις να χρησιμοποιησεις σχεδον οποια σκαστρα θες, με σωστες ρυθμισεις στη σκαστρα βεβαια παντα.

hobit-jet
hobit-jet

Posts : 209
Join date : 15/10/2013
Location : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Κυρ 08 Μαρ 2015, 01:19

Με τη μαμά τουρμπινα είναι την ihi vl37 που φοράει δεν έχει αλλαχθεί η τουρμπίνα.Όσον αφορά τη σκαστρα σε ευχαριστώ πολύ φίλε για τη βοήθεια να σε ρωτήσω κάτι σε απόδοση λόγω του ότι είναι είναι ανοιχτου τυπου παίζει να χάσω καθόλου δηλαδή να μην κρατάει τόση πίεση όσο κρατάει η μαμά που είναι κλειστού αξίζει δηλαδή να βάλω ανοιχτου η να κρατήσω τη μαμά??
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από hobit-jet Δευ 09 Μαρ 2015, 14:28

me programma σηκωνει μονο 1,3 οβερ στη vl37?

Το ποση πιεση θα κραταει δεν εξαρταται απο το εαν ειναι ανοιχτου η κλειστου.Εχεις μπερδευτει.

Η μαμα εχει μια μεμβρανη που τα κλανει σχετικα γρηγορα, οποτε αν εχεις αλλη σκαστρα βαλτη.
hobit-jet
hobit-jet

Posts : 209
Join date : 15/10/2013
Location : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Τρι 10 Μαρ 2015, 07:47

Αν το ψάξεις μαμά δουλεύε 1 bar σταθερό χωρίς overboost το αμάξι μου οπότε τώρα που δουλεύει 1.05 σταθερά και 1,3 overboost εγώ νιώθω τεράστια διαφορά στο δρόμο. Δεν έχω άλλη σκαστρα απλά τι σκέφτομαι και το ψάχνω για να δω αν πράγματικα χρειάζεται η η μανισια του είναι οκ γιατί πολλά πειραγμενα t-jet με abarth set up και πολλά περισσότερα πράγματα πάνω απ ότι φοράει το δικό μου τη σκαστρα την κρατάνε μαμά και από τους revlimit που είναι πολύ καλός στις βελτιωσεις στα group fiat μου είπε ότι δε χρειάζεται αλλαγή και η μαμισια σκαστρα μπορεί να ανταπεξελθει μια χαρά στην αυξημένη ιπποδύναμη.Εγώ ο μόνος λόγος που θα θελα να βάλω σκαστρα ανοιχτου τυπου είναι καθαρά από γκαυλα δικιά μου για να ακούω τα ξεφυσιματα τσαφφφ τσουφφφφ :-P :-P
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Τετ 11 Μαρ 2015, 09:08

καλησπερα κι απο εμενα φιλε!οποια και να βαλεις εαν εχεις την μαμα πανω οπως ειπε και ο κωστας δεν θα εχεις κανενα θεμα το μονο που τηα πρεπει να κανεις ειναι απλα να τραβιξεις μια υποπιεση για να δουλεψει..μπορεις να το κανεις και μονος σου..εγω σε ιδιο σετ απ με το δικο σου φοραω την powerchips uk και δουλευει παρα πολυ καλα!! και η ssqv της hks δουλευει πολι καλα πανω σε εμας...απλα να κοιταξεις οποια και να παρεις να ειναι διπλου εμβολου!!!

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Τετ 11 Μαρ 2015, 11:58

Ωραίος φίλε σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα. Η ssqv κάνει και γαματο ηχο πολύ ωραίο οσο για την powerchips δεν εχω ακουσει πολλοι να τη φορανε και με βαλες σε σκεψεις τωρα αφου λες οτι δουλευει μια χαρα θα το δω.Πόσο την αγόρασες φιλε και από που?? Αν θελεις στειλε pm
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Πεμ 12 Μαρ 2015, 10:58

την πηρα απο τον μηχανικο μου που την φορουσε παλια σε ενα ουνο..δεν ξερω περισσοτερα να σου πω περα απο το οτι δουλεψει αψογα...

για εμενα εαν εχεις να διαθεσεις λεφτα χωρις δευτερη σκεψη ssqv...

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Παρ 13 Μαρ 2015, 06:29

Ωραίος φιλε θα δω τι θα κάνω απλά απ όσο ξέρω με τις ανοιχτές χάνεις λίγο σε απόδοση και έχεις μεγαλύτερο turbo lag θα το ψάξω το θέμα σ ευχαριστώ πάντως για τις πληροφορίες...
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Σαβ 14 Μαρ 2015, 00:16

ουτε καν δεν υπαρχει αυτο που λες...οι διαφορα απο τους 2 τυπους ειναι οτι απλαη μια καθοδηγει τον αερα καπου..ισα ισα που ενα βαλεις μια καλη ανοιχτου τυπου(και κλειστου να ειναι αρκει να ειναι καλη)δεν θα ανοιγει χωρις λογο και να σου ξεφουσκωνει το αμαξι σε αντιθεση με την μαμα....αααα...και λαγκ οτι κανι να κανεις με ωλ37 δεν θα καταλαβεις...εγω και σωληνες κουλερ και κουλερ και καταλυτη κατω και και και ...ουτε λαγκ ειδα...(ουτε και γκαζι αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα χαχαχαχχαχ)

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Σαβ 14 Μαρ 2015, 06:34

χαχαχα ωραια φιλε κομπλε οποτε μαλλον παμε για hks ssqv  Very Happy Οι κλειστου φιλε δεν κρατανε καλυτερα πιεση??
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Δευ 16 Μαρ 2015, 10:16

Δεν εχει καποια διαφορα το ενα με το αλλο.....οποτε βαλε ανοιχτου να γουσταρεις και με τον ηχο...

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Δευ 16 Μαρ 2015, 10:29

Σωραιος παμε για ανοιχτου και με external wastegate της tial εκει να δεις θορυβο  Twisted Evil
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Δευ 16 Μαρ 2015, 10:36

Εαν δεν κανω λαθος εχεις 37ρα πανω σωστα??θα κανεις χταποδι να βαλεις πανω εξτερναλ????μεχρι στιγμης μονο μια εταιρια θεωρει απαρετιτο το χταποδι και δοχιο αναθημιασεων για να μπει εστο και προγραμμα σε τ τζετ...η e tuners...

Και στελνω και φωτο σε λιγο....παντος εαν το κανεις μπραβο σου...θα γουσταρεις τρελα....

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Δευ 16 Μαρ 2015, 10:36

Εαν δεν κανω λαθος εχεις 37ρα πανω σωστα??θα κανεις χταποδι να βαλεις πανω εξτερναλ????μεχρι στιγμης μονο μια εταιρια θεωρει απαρετιτο το χταποδι και δοχιο αναθημιασεων για να μπει εστο και προγραμμα σε τ τζετ...η e tuners...

Και στελνω και φωτο σε λιγο....παντος εαν το κανεις μπραβο σου...θα γουσταρεις τρελα....

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Δευ 16 Μαρ 2015, 10:38


georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Δευ 16 Μαρ 2015, 11:14

χαχαχαχα φιλε το αμαξι μου οτι ειναι ολα φτιαγμενα στους e-tuners και πιο συγκεκριμενα στον porfiris autosport που ειναι ο αντιπροσωπος των e-tuners στη θεσσαλονικη. Ναι φιλε μου το ξερω θα ειναι και γαμω το αμαξι θα σφυραει το σκεφτομαι για χταποδι και external wastegate και εχουμε κι αλλους στοχους αλλα για αργοτερα να γινει το αμαξι td04 setup και να παιζει γυρω στα 250 αλογα αναλογως με τι πραγματα θα μπουνε πανω.Με τους e-tuners φιλε εχω βρει την υγεια μου τα παιδια ειναι επαγγελματιες μου εχουν κανει πολυ προσεγμενη δουλεια και στο προγραμμα και στην ολοσωμη χειροποιητη εξατμιση που εχω βαλει ειναι αστερια και εχω πολυ καλη σχεση με τα παιδια που εχουν την εταιρια.
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Δευ 16 Μαρ 2015, 11:36

δεν τους ξερω προσωπικά μονο δουλειες τους βλεπω..απλα εχω συμπερανει πως ολοι λενε οτι οι vl σπανε γιατι εχουν μπακπρεσουρ κτλ κτλ αλλα δεν κανουν κατι απλα αχολουντε με τα μπιγκ τουρμπο που ειναι και ενδυαφερον αλλα και καλη διαφημηση γιαυτους...και καλα κανουν ετσι.την δουλεια τους κοιτανε,,,αλλα αυτοι για εμενα δωσαν μια λυση η τουλαχιστον προσπαθησαν να ελαχιστοποιησουν ενα σφαλμα..και το θεωρω σωστο,...ασχετα με το εαν ειναι αξια η βελτιωση (σχεση χρηματων και αποδωσης)..αλλα μπραβο και παλι που εχουμε μια εμπρακτη δουλεια των παιδιων...ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα τωρα στην συναντηση μιας και εχουμε το ιδιο σετ απ..

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Δευ 16 Μαρ 2015, 12:58

Φίλε έχεις πολύ δίκιο σε όλα αυτά που γράφεις σύμφωνα απολύτως θα τα πούμε αδερφέ 99% θα έρθω την Κυριακή μαζί με ένα φιλαράκι μου στη συνάντηση Cool
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από hobit-jet Τρι 17 Μαρ 2015, 04:30

δε λενε ολοι απλως γιωργο εχει σπασει η vl σε ολους οντως, και προσωπικα δε καταλαβαινω ποιο προβλημα ελυσαν αυτοι με το τεραστιο χταποδι και το δοχειο αναθυμιασεων που σχετιζεται με το backpressure και τα προβληματα πυρομετρου που εχει ο t-jet:roll: Ο κωλος της τουρμπινας ειναι το κυριο προβλημα μαζι με την αστεια αξιοπιστια και αντοχη του υλικου κατασκευης των μικρων ihi.

O porfyris ειναι καταξιωμενος βελτιωτης για vag, se t-jet δεν θα τον αφηνα ουτε βιδα να ακουμπησει. What a Face
Επισης εξτερναλ σε αυτο το τουρμπινακι ειναι να μην πω τι........Προσωπικη επιλογη βεβαια αλλα περιττο εντελως.Πες μου κατι την εξτερναλ με τη n75 θα τη διαχειριστεις?

Παντως δεν θα ηθελα με τιποτα αυτο που βλεπω στο χωρο του κινητηρα στο bravo ης φωτογραφιας.Καποια πραγματα με λιγη παρατηρητικοτητα προδιδουν την προχειροτητα και ελπιζω αναθυμιασεις να εχουν παρει απευθειας απο το κεφαλαρι και οχι διαμεσου του μαμα δοχειου,γιατι ο σωληνας στην πρωτη φωτο εχει μια κλιση που σαν να δειχνει οτι παει για κουμπωμα στη μαμα υποδοχη του δοχειου.Αν εκαναν τετοια γκαφα να χαρω εγω βελτιωση.....................silent
hobit-jet
hobit-jet

Posts : 209
Join date : 15/10/2013
Location : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από georgebravo Τρι 17 Μαρ 2015, 09:29

κωστα πιστευω οτι συμβαλουν πολλα στο σπασιμο της vl με 1 και κυριοτερο...κακια κατασκευη...

απλα και αυτο το βλεπω σαν ενα + σε αξιοπιστια ..οπως ακομα και στο σωληνα που λαδωνει το τουρμπο εχει ενα φιλτρακι που εκει εχει πανω τα παντα..και αμφιβαλω εαν μπορει να λυπανει καλα το τουρμπο ειναι πολλα που περασαν απο τα μιατια μου τελευται και πλεων το παραμικρο το βλεπω θετικο..

οσο για το εαν βαλει εξτερναλ σε vl... απο την στιγμη που εχει σκοπο να παει σε td γιατι να μην κανει και λιγο χαβαλε και τωρα..

georgebravo

Posts : 223
Join date : 30/09/2013
Age : 35
Location : THESSALONIKI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από hobit-jet Τρι 17 Μαρ 2015, 15:23

βρε αν εχει λεφτα να πληρωνει και θελει να κανει dp 3 φορες,δικαιωμα του σοβαρα μιλας τωρα, οτι γουσταρει να κανει.

Εγω ομως σαν παλιοτερος και εχοντας κανει 2-3 πραγματα παραπανω οφειλω να τον προειδοποιησω για τις υπερβολες.Με την td να βαλει τη μανα του και τον πατερα του,αλλα με αυτο το σεσουαρακι ειναι για γελια να ασχολεισαι.Νομιζω θα ειναι το λιγοτερο.....γραφικος με τοσο θορυβο και το αμαξι να μην παει μια.Θα παταει γκαζ και θα ειναι καρφωμενο στο ιδιο σημειο και απλα θα μουγκριζει......
hobit-jet
hobit-jet

Posts : 209
Join date : 15/10/2013
Location : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet?? Empty Απ: Σκάστρα ανοιχτού τύπου σε T-Jet??

Δημοσίευση από Tjetakias Τετ 18 Μαρ 2015, 01:22

χαχαχαχα φιλε hobit ωραια τα λες το external σκοπευω να το βαλω αφου μπει η td04 γιατι με τη 37αρα δεν υπαρχει νοημα μονο για ψαρωμα θα ναι και μονο θορυβο θα κανει το χω σκεφτει και γω αυτο. Georgebravo και εγω το βλεπω σα θετικο στην αξιοπιστια φιλε αυτο που εκαναν τα παλικαρια τωρα αλλοι μπορει να εχουν διαφορετικοι γνωμη τι να πω....
Tjetakias
Tjetakias

Posts : 39
Join date : 28/02/2015
Age : 31
Location : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης